Doporučení prodejci:

Potahy na sedací soupravy, křesla i židle

Potahy na sedačky křesla a židle naleznete na euronova

Potahy na židle, sedačky na Astratexu

Potahy od Dekortextil - napínací natahovací potahy

Blancheporte nabízí krásné potahy

Natahovací potahy na rohovou sedačku

Natahovací potah na rohovou sedačku
Rohové sedačky patří beze sporu k nejoblíbenějším kouskům sedacího nábytku v obývacím pokoji. Také třeba díky tomu pak taková sedačka díky svému stáří nemusí zcela zapadat do naší představy o moderním obýváku. Ovšem nemusíme hned objednávat sedačku novou, hlavně pokud si zvykneme na sezení na takové sedací soupravě, je někdy těžké se rozhodnout hned pro nákup něčeho nového.

Řešním v takovém případě bývá právě nový natahovací potah, který jedoduše natáhneme na starší rohovou sedací soupravu a rázem máme vzhledově nový nábytek, ovšem s tím starším „vnitřkem“, který máme tak rádi. Pokud se bojíte, že právě na vaší rohovou sedačku potah nebude pasovat tak starosti hoďte rychle za hlavu.

Potahy na rohové sedačky >

Potahy jsou elastickénatahovací do všech směrů, takže je jednoduše vytáhnete a nový obal tak ideálně obalí původní povrch tak, že bude vypadat, že tento obal k sedačce patřil vždy. Případná návštěva pak bude zcela jistě překvapená, že se nejedná o nový kousek nábytku, ale jen o sedací soupravu s „novým kabátkem“.

Potahy na rohové sedačky


Chcete najít ten správný potah na rohovou sedačku?

Natahovací potah na rohovou sedací soupravu

Potahy na rohové sedačky >


Inspirujte se nabídkou natahovacích potahů: